BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

“Ku ka zë nuk është pa gjë”, Fifi thyen heshtjen, zbulon raportin që ka me Fationin e ‘Përputhen’

“Ku ka zë nuk është pa gjë”, Fifi thyen

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar thashetheme se Fationi, ish-konkurenti i “Për’puthen” dhe këngëtarja Fifi janë në një raport dashurie.

Teksa e pyet për këtë temë në “E Diell”, gazetari i kujton Fifit shprehjen popullore “Ku ka zë, nuk është pa gjë“. “E vërtetë“, përgjigjet këngëtarja me humor. “…ku të paktën ka dhe zjarr apo jo“, shton më tej duke nënkuptuar se nuk mjaftojnë vetëm zërat.

Ndërsa Argjira Spanca, moderatore në “E Diell” ngacmon Fifin duke thënë se asaj i mungon një person që nuk është shqiptar fare”.

“Nuk është e vërtetë, po gënjen“, thotë Fifi. “Nuk kam qenë në një lidhje këto tre vitet e fundit, thjesht e dashuruar”.