BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

KUJDES, pamje të rënda/ Rrihet brutalisht reperi i famshëm, publikohet momenti i dhunës në banjën e palestrës (VIDEO)

KUJDES, pamje të rënda/ Rrihet brutalisht reperi i famshëm,

Reperi i njohur Tekashi 6ix9ine është rrahur brutalisht nga një grup burrash brenda një banjoje në një palestër në Florida, SHBA.

Mbrëmjen e kaluar 26-vjeçari amerikan u dërgua me urgjencë në spital pasi u sulmua në palestër. Në rrjetet sociale janë publikuar disa pamje që tregojnë se si disa burra godasin 6ix9ine ndërsa ai shtrihet në dyshemenë e banjës, duke u përpjekur të mbrojë kokën nga goditjet. Në pamje mund të shihet se si burrat e godasin në kokë dhe bark reperin e njohur.

Reperi emri i të cilit është Daniel Hernandez, doli nga tualeti me një fytyrë të gjakosur pasi kameramani i thotë se është një fans. Avokati i 6ix9ine tha për mediat se reperi ishte brenda tualetit kur u sulmua rastësisht nga disa burra. Ai në atë kohë nuk kishte roje sigurie me vete. Menjëherë u lajmërua policia dhe reperi u dërgua në spital me ambulancë. 6ix9ine pësoi lëndime të shumta në nofullë, brinjë dhe shpinë.

Kjo është hera e dytë që reperi sulmohet në më pak se një javë. Ai u largua nga një stadium bejsbolli në Miami të premten pasi shkaktoi zhurmë dhe shqetësoi tifozët e tjerë.