BREAKING NEWS

“Ka njerëz më të mençur se presidenti i republikës”, Frrok Çupi del sërish me deklaratën e fortë: Në Shqipëri fundërrinat...

“Ka njerëz më të mençur se presidenti i
x

Gossip

Kujton tërmetin tragjik të 26 nëntorit, këngëtarja e njohur shqiptare shpërthen në lot në mes të emisionit: Qava 1 javë!

Kujton tërmetin tragjik të 26 nëntorit, këngëtarja e

E ftuar dje në emisionin e pasdites "Rudina" ishte këngëtarja e njohur Ertila Koka e cila së fundmi ka publikuar një projekt të ri muzikor, në bashkëpunim me  këngëtarin ndërkombëtar, Adam Clay që njihet për hitet e tij botërore “Babilonia” dhe "Beautiful life".

 Ertila tregoi se dëshironte të vinte tek "Rudina" që në nëntor, por nuk mundi edhe për shkak të tërmetit. Ajo tregoi se e kishte përjetuar mjaft keq atë periudhë dhe u përlot.

“E kam përjetuar shumë keq. Isha në Milano. Nuk kam qarë ndonjëherë një javë në jetën time, sepse merrja familjen gjithë kohën”, u shpreh Ertila.

Kujton tërmetin tragjik të 26 nëntorit, këngëtarja e