BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

"Kujtuat se do shpëtonit kaq lehtë nga unë?", Ana rikthehet dhe qëllon prapë me shuplakë Fatjonin

"Kujtuat se do shpëtonit kaq lehtë nga unë?", Ana

Ana është rikthyer sërish në "Përputhen" këtë të martë. Konkurrentja braktisi emisionin të premten pasi pa takimin e Fatjonit me Melisën. Ana kërkoi të lexonte disa shënime ku do t'i jepte përgjigje të gjitha pyetjeve të Fatjonit, por kur nuk mjaftoi koha televizive, ajo u çua nga karrigia, qëlloi me shuplakë Fatjonin dhe u largua.

Ndërkohë sot ajo është rikthyer duke u futur papritur në mes të emisionit.

"Kujtuat se do shpëtonit kaq lehtë nga unë?", tha Ana. Ajo sqaroi se e braktisi emisionin jo për Fatjonin, por e kishte inatin me produksionin që nuk i dha kohë të lexonte shënimet.

Fatjoni i tha Anës t'i kërkojë të falur për shuplakën, por ajo nuk pranoi e madje tha se nuk ishte ngopur. Kështu Fajtoni shkoi tek Ana dhe i tha ta qëllojë sërish dhe ajo nuk ngurroi t'i jepte një shuplakë të dytë.