BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

“Kukulla barbi” vdes në moshën 32-vjeçare, shoqja e ngushtë e saj tregon çfarë ndodhi me të

“Kukulla barbi” vdes në moshën 32-vjeçare, shoqja e

Ka ndërruar jetë në mënyrë misterioze 32-vjecarja Olga Arkhangelskaya, e cilësuar si barbi e Ukrahinës. Prej kohësh ajo njihet për ëndrrën që ka për  t’u dukur si një “kukull Barbie njerëzore”.

Arkhangelskaya vdiq në shtëpinë e saj në Odesa, më 16 maj, ndërsa ishte vënë re se që prej kohësh ishte shkëputur nga rrjetet sociale.

Për këtë ngjarje të rëndë ka folur shoqja e saj e ngushtë, e cila bashkë me viktimën kishin ëndërr që të dukeshin si kukulla barbi.

 “Ajo ishte shumë e trishtuar, por në të njëjtën kohë zbavitëse, me një sens të shkëlqyer humori e sarkazme. Ishte shumë e fortë por njëkohësisht e dobët dhe e ndjeshme”, shkruan Valeria.

Më të lexuarat