BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

'Kung fu mama', Ledri Vula nuk përmbahet, poston foton epike të Sarës

'Kung fu mama', Ledri Vula nuk përmbahet, poston foton epike

Çifti shumë i dashur për publikun, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sara është në pritje të ëmbël dhe dyshja do të bëhen me një vajzë.

Përgjatë kësaj periudhe, bukuroshja nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur në rrjete sociale. Si Sara, ashtu dhe Ledri janë shprehur se mezi po presin që vogëlushja e tyre të vijë në jetë.

Së fundmi, Ledri ka ndarë një foto epike të Sarës, e cila ndonëse është shtatzënë po bën "Kung Fu". "Kung Fu Mama", ka shkruar reperi krahas fotos së partneres.

'Kung fu mama', Ledri Vula nuk përmbahet, poston foton epike

Më të lexuarat