BREAKING NEWS

“Na presin 3 ditë të nxehta”, Lajda Porja parashikon si do të jetë moti në gjithë Shqipërinë dhe surprizat e papritura në fundjavë

“Na presin 3 ditë të nxehta”, Lajda Porja parashikon si do
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Të rinjtë godasin njëri-tjetrin me thika, ka të plagosur dhe disa të arrestuar. Zbardhet shkaku pse nisi konflikti në mes të rrugës

Degradon keq situata/ Të rinjtë godasin njëri-tjetrin me thika,
x
BREAKING NEWS

PS përgatit ‘goditjen’ e fortë ndaj Sali Berishës, Taulant Balla del me njoftimin e jashtëzakonshëm dhe zbulon lëvizjen që do të bëjë Kuvendi në shtator: E papranueshme dhe absurde...(FOTO)

PS përgatit ‘goditjen’ e fortë ndaj Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Ish-drejtuesi i Sigurimit të Shtetit, Bujar Hoxha: Në dosjen ‘Bomba’, ‘Merimanga’ e grupi i famshëm ‘Intelektuali’ të përfshirë dhe politikanë shqiptarë, ja çfarë di për rastin e Ilir Metës

Ish-drejtuesi i Sigurimit të Shtetit, Bujar Hoxha: Në dosjen
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Humbje e madhe! Shuhet nga jeta akademiku dhe shkrimar i njohur shqiptar, autor i 135 veprave dhe albanolog me zë (EMRI+FOTO)

E trishtë/ Humbje e madhe! Shuhet nga jeta akademiku dhe shkrimar i njohur
x
BREAKING NEWS

Fillimi i vjeshtës me surpriza në qeverisjen Rama, ja kush përflitet se do të ikë nga kabineti

Fillimi i vjeshtës me surpriza në qeverisjen Rama, ja kush
x
BREAKING NEWS

Zbardhet vendimi i qeverisë: Rritet pagesa për ndihmën ekonomike, aftësinë e kufizuar dhe kujdestarin e personit, ja kategoritë që përfitojnë

Zbardhet vendimi i qeverisë: Rritet pagesa për ndihmën ekonomike,
x
BREAKING NEWS

Shërbimet sekrete të botës “zbarkojnë” në Itali, zgjedhjet në shtator alarmojnë inteligjencën e fshehtë, ndërhyrje emergjente për të parandaluar të papriturat, ja prapaskenat

Shërbimet sekrete të botës “zbarkojnë” në
x

Gossip

‘Kunjat’ mes Borës dhe Beatrixës, vjen reagimi i papritur i Donald Veshajt dhe tregon çfarë i ka ndodhur: Na ka gjetur belaja me...

‘Kunjat’ mes Borës dhe Beatrixës, vjen reagimi i papritur

Mbrëmjen e djeshme moderatorja Bora Zemani dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj tërhoqën vëmendjen e gjithë fansave të tyre dhe jo vetëm. Të dyja njoftuan se do të publikon nga një kënëg të re.

Fillimisht ishte Bora ajo e cila njoftoi se në orën 20:00 do të publikonte këngë me titull “Nuk jam si ti”, e më pas edhe Beatrix njoftoi se kishte gati këngën “As unë si ti”.

‘Kunjat’ mes Borës dhe Beatrixës, vjen reagimi i papritur

Me të arritur ora, Bora publikoi disa video ku tregoi se kjo ishte një shaka për 1 Prillin, gjë që pritej.

Por edhe Beatrix duket se ka bërë të njëjtën gjë duke publikuar një pjesë nga kënga e re, që nuk ka lidhje me titullin “As unë si ti”, por përkundrazi quhet “Më ndikon”.

‘Kunjat’ mes Borës dhe Beatrixës, vjen reagimi i papritur

Mirëpo ndërkohë që kunjat mes dy vajzave nuk kanë munguar, Donaldi ka bërë edhe ai reagimin e tij të tërthortë. Donaldin ka lajmëruar se nuk do të ndodhet në Zvicër për koncert, për arsye të mosdakortësisë mes dy palëve, por fansat nga atje nuk e besojnë.

Edhe ai ka reaguar se nuk po i gënjen dhe se u lodh nga 1 Prilli, dita e gënjeshtrave.

”Se na ka gjetur belaja me 1 Prillin, kjo nuk është shaka” thotë Donaldi në video në story.

 

‘Kunjat’ mes Borës dhe Beatrixës, vjen reagimi i papritur

Më të lexuarat