BREAKING NEWS

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Janë të përfshirë edhe grupe nga Rusia dhe Serbia, ja pse Rama ua fsheh informacionet qytetarëve

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të organizohen primaret në PD

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të
x
BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x

Gossip

"Kur bëhen vogëlushët bashkë"/ I ironizonte gjatë "Big Brother VIP", ja si reagoi deputetja e njohur shqiptare për shtatzëninë e Einxhel Shkirës. Vjen përgjigja e menjëhershme e Dj Dagz (FOTO)

"Kur bëhen vogëlushët bashkë"/ I ironizonte

Lajmi i ëmbël se Einxhel dhe Dj Dagz do të bëhen prindër për herë të parë ka aktivizuar ish-banorët e “Big Brother VIP”, të cilët duket se kishin gjetur qetësin më në fund.

"Kur bëhen vogëlushët bashkë"/ I ironizonte

Urimet për çiftin kanë qenë të shumta, por njëri që ka rënë në sy ka qenë ai i Adriana Matoshit. Kjo për faktin se ka qenë vetë aktorja e cila ka ironizuar më shumë se njëherë Einxhel dhe Dj Dgaz gjatë qëndrimit në BB.

"Kur bëhen vogëlushët bashkë"/ I ironizonte

“Kur bëhen vogëlushët bashkë për të folur për Arjolën seç më kap një e qeshur”, shkruante Adriana për Einxhel dikur. Gjithashtu edhe Dagzi nuk ka kaluar ne BB pa marrë një ironi nga Matoshi: Edhe pse ditë e diel sapo dola nga mbledhja e grupit dhe vendosem që pas daljes së Dagzit nga shtëpia e Big Brother menjëherë ta angazhojmë si teoricient për shqiptarinë, shkruante ajo.

"Kur bëhen vogëlushët bashkë"/ I ironizonte

Ndërsa në postimin ku Einxhel ka ndarë lajmin e ëmbël ajo komenton:

“A e din sa të bekuar jeni? Jam shumë e lumtur për ju, paçit jetë të gjatë e harmoni përgjithmonë, një fëmijë të shëndetshëm e me të ardhshin të mirat e Botës.”

Nuk ka munguar as përgjigja e Dj Dagz, i cili shkruan: “Adriiiii  Faleminderit e din ti pse ”.

Për fat të mirë duket se marrëdheniet mes tyre janë rregulluar.