BREAKING NEWS

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon kur do të hapen të gjitha bizneset

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon
x

Gossip

“Kur në mëngjes nuk të zgjon njeri”, Romeo Veshaj ende i pikëlluar për ndarjen nga Jonida Maliqi, e nis ditën me dedikimin e ndjerë

“Kur në mëngjes nuk të zgjon njeri”, Romeo Veshaj

Romeo Veshaj ka postuar një rrjetet sociale një shprehje ku flitet për lirinë dhe vetminë. “Më thuaj, kur në mëngjes nuk të zgjon njeri dhe në mbrëmje nuk të pret kush, dhe ti bën atë që do. Çfarë e quan këtë liri apo vetmi?!”,  është shprehja e Charles Bukoëski, që ka publikuar Romo Veshaj në Instastory.  Mesa duket Veshaj ndihet i trishtuar  për ndarjen e bujshme me Jonida Maliqin.

Një ditë më parë, Romeo Veshaj në Ëake- up në Top Channel pranoi se  ndarja me Jonida Maliqin nuk ishte një ndarje e bukur.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ishin në një lidhje, që përfundoi ende pa u konfirmuar nga çifti. Jonida Maliqi e pranoi se është single, ndërsa Romeo Veshaj, në një intervistë së fundmi për “ThumbOn”, foli në lidhje me këngëtaren, duke treguar se është vetëm. Ata nuk janë më bashkë, pas pamjeve të publikuara, ku  Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi u shfaqën shumë të afërt.