BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e atentatorëve të biznesmenit Dhima. Përdornin uniforma dhe ID të RENEAS dhe lëviznin lirisht në vend

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e
x

Gossip

“Kur nuk i pl*s asaj, pse të më pl*së mua”, ndodh e papritura në ‘Top Channel’ në takimin mes Shqipes dhe Andit (VIDEO)

“Kur nuk i pl*s asaj, pse të më pl*së mua”, ndodh e

Ditën e djeshme në spektaklin 'Përputhen' u transmetua takimi i Andit dhe Shqipes. Dyshja u takuan në një kafe, mirëpo fillimisht Shqipja e bëri Andin të mendonte se e kishte braktisur në takim.

“Kur nuk i pl*s asaj, pse të më pl*së mua”, ndodh e

Ajo e kishte bërë me plan të vonohej, gjë që nuk u prit mirë nga Andi. Ky i fundit u ngrit nga tavolina duke thënë "Kur nuk i plas asaj, pse të më plasë mua". Në këtë moment Shqipja u shfaq duke qeshur dhe vazhdoi takimi mes tyre.

“Kur nuk i pl*s asaj, pse të më pl*së mua”, ndodh e

Në pjesën e tretë të takimit të tyre, dyshja u vendosën në një fushë golfi për të praktikuar këtë sport.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#repost @perputhen_tch Shqipja “ braktis” në takim Andin! @topchannelalbania @shqipehyssenaj @andi.sh2 @borazemani @olsamuhameti

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Më të lexuarat