Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Kur zemra të del nga vendi, mezi po të pres”, bashkëshorti i moderatores së njohur shqiptare bën tatuazhin e parë për fëmijën që së shpejti do të vijë në jetë

Postuar: 22/10/2019 - 15:54

Së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe partneri i saj, kuzhinieri i njohur Alfio Rrotani janë në pritjen e ëmbël.

Së fundmi në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto ku tregon se ka bërë një tatuazh për fëmijën e tyre që do të vijë në jetë. E krahas kësaj fotoje ai ka  shkruar: “Jane disa momente te bukura ne jete kur zemra te del nga vendi. Keto çaste une dua ti mbaj ne lekure. Mezi po te pres #dadtobe”.

Fatma akoma nuk kemi parë të publikuar asnjë foto  me barkun e rrumbullakosur, përveçse e pranoi publikisht  që është shtatzënë. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2019 - 22:14

Puntata e sotme e emisionit “Zone e Lirë” ka nisur me një lajm të papritur, të cilin e ka dhënë vetë drejtuesi Arian Çani.

Postuar: 15/11/2019 - 21:25

Aktori i humorit Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarit ku ka fo

Postuar: 15/11/2019 - 16:23

Sheshi qendror e Shën Petersburg ka parë shumë revolucione, parada dhe evente historike, por ta

Postuar: 15/11/2019 - 13:55

Aktori, Rezart Veleshnja ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku shihet me sy të nx

Postuar: 15/11/2019 - 13:27

Moderatorja Fatma Methasani  dhe kuzhinieri i famshëm, Alfio Rrotani shumë shpejt do të bëhe

Postuar: 15/11/2019 - 12:33

Pak muaj më parë mediat zbuluan se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rovena Dilo i ka dhënë

Postuar: 15/11/2019 - 12:13

Armina Mevlani është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat e saj një pjesë të mom