BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x
BREAKING NEWS

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe zbulon prapaskenat e protestës së 7 korrikut: Rama nuk do të ishte i qetë nëse...

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe
x

Gossip

Kuron yjet turq/ Personazhi i njohur shqiptar ka dy fjalë për Bora Zemanin: Duhet të ketë kujdes për ballin sepse e ka shumë të madh. Për Arbana Osmanin, të mos mbajë ...

Kuron yjet turq/ Personazhi i njohur shqiptar ka dy fjalë për Bora

Në programin ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin ishte Linda Kalemi, e cila na tregoi jetën që prej 30 vitesh ka ndërtuar në Turqi, por edhe të shkuarë në Shqipëri si balerinë. 

Përveçse një mjeshtre e aerobisë ajo komenton dhe kuron imazhin e personazheve publike. Ajo u ndal në komentimin e imazhit të disa nga personazheve publike në vendin tonë si Bora Zemani për të cilën nënvizoi se në shumicën e raste del keq. Duhet të ketë kujdes për ballin sepse e ka shumë të madh.

Për Arbana Osmanin, të mos mbajë qëndrimin ulur të fytyrës që hunda t’i duket më mirë, apo dhe për Ronela Hajatin sugjeroi vendosjen e disa fijeve gjatë paraqitjes së saj në Eurovision, që të mund të mbulonte këmbët e saj.

Kuron yjet turq/ Personazhi i njohur shqiptar ka dy fjalë për Bora

Më të lexuarat