BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Gossip

“Kurrë më parë nuk kam marrë letra anonime”, moderatori i njohur i ‘Top Channel’ përballet me surprizën e papritur në mes të emisionit (VIDEO)

“Kurrë më parë nuk kam marrë letra anonime”,

Moderatorët e njohur Ori Nebijaj dhe Isli Islami me vite na kanë bërë shoqëri çdo mëngjes me emisionin ‘Wake up’ në Top Channel. Mëngjesi i djeshëm ka nisur ndryshe për Islin, i cili është surprizuar në emision.

Në studion e tyre ka mbërritur postieri i programit "Dua të të bëj të lumtur", Oni Pustina i cili i ka dorëzuar një zarf për të qenë pjesë e emisionit. Isli u suprizua shumë dhe njëkohësisht i lindi kureshtja se kush mund të jetë personi që e ka ftuar.

Moderatori u shpreh se kurrë më parë nuk kishte marrë letra anonime dhe mezi po pret të shtunën për të zbuluar personin që fshihet pas saj.