Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kush është prezantuesja që do të drejtojë sot koncertin e Emeli Sande

Postuar: 29/11/2017 - 18:53

Festimet do të vazhdojnë dhe sot në rrugët e kryeqytetit për atë që quhet ‘Nata e bardhë’. Është bërë traditë që çdo vit në Shqipëri të vijë një këngëtar shumë i famshëm ashtu si ka ndodhur me Jessie J, Rita Ora etj.

Këtë vit e ftuar do të jetë këngëtarja Emeli Sande, e cila bashkë me këngêtarët shqiptarë do të ndezë atmosferën në shesh. Revistawho zbulon se për të prezantuar këtë koncert bashkia i ka besuar një prezantueseje mjaft të zonjën e shumë bukuroshe si Dojna Mema.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 37

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 11:57

Këtë fundjavë që lamë pas u raportua se, këngëtarja shqiptare Baby G ishte gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore nga policia.

Postuar: 20/11/2018 - 10:57

Këngëtarja shumë e njohur Mimoza Shkodra ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mirage",

Postuar: 20/11/2018 - 10:37

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë, mbrëmjen e djeshme u  mbajt një koncerti në nder

Postuar: 20/11/2018 - 10:16

Gjatë emisionit të sotëm të mëngjesit në Vizion Plus, ‘7 pa 5’, ka pasur një situatë

Postuar: 20/11/2018 - 10:05

Ajo ka një lidhje shumë të fortë me djalin e saj dhe duket se emocionohet sa herë e sheh.

Postuar: 19/11/2018 - 23:50

 Aktori i humorit, Florian Binaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News u pyet me humo

Postuar: 19/11/2018 - 23:03

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja i ftuar në "360 Gradë" në Ora News zbuloi bisedën me