BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Gossip

Kush do e drejtojë 'Portokallinë' në sezonin e ri? Moderatorja e njohur e Top Channel shuan kuriozitetin e të gjithëve

Kush do e drejtojë 'Portokallinë' në sezonin e ri?

Këtë sezon "Portokalli" kishte si moderatore Fjoralba Ponari. Fjoralba arriti të përshtatej menjëherë dhe publiku u mësua me figurën e saj si pjesë e spektaklit.

Por tani fansat janë kuriozë nëse ajo do të jetë sërish pjesë e këtij formati në të ardhmen.

“A do jesh sezonin tjetër si prezantuese në Portokalli?”, e pyet një ndjekës Fjoralbën.

“Ne deshiren dhe dienine time deri tani,po… por cfare nuk ben vaki”, i është përgjigjur moderatorja.

Në një postim tjetër Fjoralba tregon se është shumë mirënjohëse për dashurinë që ka marrë në këtë sfidë të re.

Kush do e drejtojë 'Portokallinë' në sezonin e ri?

Më të lexuarat