BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Gossip

Kush do jetë këngëtarja e njohur shqiptare që do bëhet pjesë e "Big Brother Vip" këtë javë?

Kush do jetë këngëtarja e njohur shqiptare që do bëhet

Këtë të premte në natën e rradhës së Big Brother VIP do të futet në shtëpi dhe këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj.

Artistja ishte diskutuar shumë në media se do të hynte që në mbrëmjen e parë të fillimit të reality show-t por sipas Kryefjala.com. Beatrix ka qënë e infektuar me COVID-19 duke bërë që hyrja e saj të ishte e pamundur deri në rikuperimin e saj të plotë.

Sidoqoftë edhe pse ende mbetet “mister”, Beatrix në rrjetin social Instagram ka bërë dhe një dedikim ndaj të vëllait, Albanit, duke u shprehur: “Më ke munguar shumë dhe do më mungosh akoma më shumë”, duke bërë që dyshimet për futjen e saj në spektakël këtë të premte të shtohen.

Kush do jetë këngëtarja e njohur shqiptare që do bëhet