BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Gossip

Kush do ta fitojë ‘Big Brother VIP’? Astrologia Meri Shehu tregon EMRIN e konkurrentit që është më shumë i favorizuar nga yjet (VIDEO)

Kush do ta fitojë ‘Big Brother VIP’? Astrologia Meri Shehu

Astrologia e njohur, Meri Shehu e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Fun Club’ ka parashikuar se kush ta ta fitojë sipas yjeve ‘Big Brother VIP’.

“Fati është shkruar në yje, por ne duhet të japim më të mirën tonë që të mbështesim energjinë që na japin yjet në momentin e lindjes. Duhet të dini se kur lind njeriu merr një energji të caktuar nga universi. Kjo energji ose përparon e zhvillohet në lidhje me kushtet e njeriut, ku rritet, në çfarë vendi, me çfarë kulture. Ose nëse ai lind në një vend jo shumë adapt, mund edhe ta përkeqësojë mesazhin e yjeve. Por kemi edhe njerëz që nga e keqja ngihen dhe triumfojnë”, tha Meriu kur u pyet nëse astrologët e dinë se kush do fitojë.

Ndërsa kur Dojna Mema e pyeti se si e sheh përballjen e kësaj finaleje, ajo tha “është shumë e fortë”.

“Të gjithë ata janë lider. Kemi dy shenja zjarri që janë Dashi (Iliri) dhe Shigjetari (Einxhel). Përballë shenjave të zjarrit të gjithë përulen, nga energjia, nga thënia e gjërave drejtpërdrejtë. Energjinë e Shigjetarit e ka përdorur më mirë Einxhel.

Iliri ka qenë praktik në egoizmin e vet. Po çfarë do publiku? Një njeri ashtu siç është individual, apo një njeri që lufton për kauza? Mes tyre shoh një femër potente si Einxhel. Yjet nuk e favorizojnë Dashin. Favorizim përmes yjeve ka Binjaku (Beniada)”, tha ajo duke lënë të kuptohet se fituesja e çmimit të madh të ‘Big Brother VIP’ mund të jetë modelja Beniada Nishani.