BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Gossip

Kush e mbajti shtëpinë pas ndarjes? Rudina Dembacaj flet hapur dhe zbulon paktin që ka bërë me Aleksin

Kush e mbajti shtëpinë pas ndarjes? Rudina Dembacaj flet hapur dhe

Rudina Dembacaj ka realizuar së fundmi një bisedë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu ka kthyer përgjigje pyetjeve të ndryshme që i kanë drejtuar dhe është treguar shumë e hapur për jetën private.

Kush e mbajti shtëpinë pas ndarjes? Rudina Dembacaj flet hapur dhe

Para disa kohësh, Rudina dhe ish bashkëshorti, Aleksi, i dhanë fund lidhjes së tyre. Më vonë aktorja bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Nisur nga kjo ndjekësit e kanë pyetur se ç'është bërë me shtëpinë ku dikur ajo, Viktoria dhe Aleksi jetonin së bashku.

"Po shtëpinë e vjetër kujt ia le?", i shkruan dikush. Rudina ka treguar se shtëpinë pas ndarjes e ka mbajtur Aleksi dhe kur të rritet Viki, shtëpia do të jetë dhe e saj.

Kush e mbajti shtëpinë pas ndarjes? Rudina Dembacaj flet hapur dhe

Më të lexuarat