BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Kush e ‘shiti’ Stresin për protestën e dhunshme? Këngëtari paralajmëron lëvizjen e madhe nga arratia

Kush e ‘shiti’ Stresin për protestën e dhunshme?

Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit “Stresi” prej disa muajsh ndodhet në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia për pjesëmarrje dhe organizim grumbullimi në protestën e dhunshme për vrasjen e të ndjerit, Klodian Rasha.

Me anë të një fotoje të publikuar nga vetë reperi, ai paralajmëron se do të kthehet në verë në lagjen e tij.

Teksa fliste me miqtë e tij me kamer, reperi ‘rebel’ u shpreh se nuk do t’i shiste miqtë e tij as për një milionë paund, pasi edhe ai vetë e ka përjetuar këtë “tradhëti”.

“As për 1 milion paund nuk e shes shokun sepse e kam ndjerë atë dhimbje, vetë jam shitur, po në fund kanë shitur veten!

Kthehet baba në lagje këtë verë e jua q… listën e dasmës”,ka shkruar reperi.