BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

“Kush është ajo që më kërkon llogari?”, Iliri irritohet keq me konkurrenten e ‘Big Brother VIP’: Ta harrojë ajo që me mua të...

“Kush është ajo që më kërkon llogari?”,

Një përplasje e re ka nisur brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, pas një batute që Iliri hodhi për Claudion, e cila nxiti reagimin e revoltuar edhe të Antonelës.
Ajo e ka akuzuar balerinin për bullizim ndaj Claudios me pasojë edhe ofendimin e tij.
Pas këtij fërkimi, ka qenë Iliri i cili mëngjesin e sotëm ka komentuar gjithë situatën e krijuar.

‘’Kush është Antonela që vjen dhe më kërkon llogari mua? Ajo ta harrojë që me mua mund të kapet për çorape dhe budallallëqe. Kushdo që të ketë diçka me mua le të vijë të ma sqarojë përballë. Unë e kisha harruar madje se çfarë i kisha thënë Claudios pasi ishte një bisedë e mbyllur’’,- tha ai.