BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

“Kush është ajo që më kërkon llogari?”, Iliri irritohet keq me konkurrenten e ‘Big Brother VIP’: Ta harrojë ajo që me mua të...

“Kush është ajo që më kërkon llogari?”,

Një përplasje e re ka nisur brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, pas një batute që Iliri hodhi për Claudion, e cila nxiti reagimin e revoltuar edhe të Antonelës.
Ajo e ka akuzuar balerinin për bullizim ndaj Claudios me pasojë edhe ofendimin e tij.
Pas këtij fërkimi, ka qenë Iliri i cili mëngjesin e sotëm ka komentuar gjithë situatën e krijuar.

‘’Kush është Antonela që vjen dhe më kërkon llogari mua? Ajo ta harrojë që me mua mund të kapet për çorape dhe budallallëqe. Kushdo që të ketë diçka me mua le të vijë të ma sqarojë përballë. Unë e kisha harruar madje se çfarë i kisha thënë Claudios pasi ishte një bisedë e mbyllur’’,- tha ai.

Më të lexuarat