BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Kush është aktori më problematik për Ermal Mamaqin? Producenti tregon çfarë i ka ndodhur gjatë xhirimeve: U soll keq, më ka zhgënjyer

Kush është aktori më problematik për Ermal Mamaqin?

Për të zbuluar më shumë rreth serialit “H.O.T”, që nis më 24 tetor në TV Klan, Ermal Mamaqi ishte i ftuar sot në “Jo vetëm modë”, ku përpos historisë si nisi puna për serialin dhe subjektin e tij, ai tregoi edhe një situatë jo të këndshme me një prej aktorëve.

Ermali u shpreh i zhgënjyer me një aktor, emrin e të cilit nuk preferoi ta thonte, por tregoi se ai krijoi një situatë të keqe gjatë xhirimeve.

“Me keqardhje e them që jam i zhgënjyer nga një aktor. Njerëzit harrojnë që në fakt ti kur je pjesë e një grupi pune, ti je një nga ata, sado i rëndësishëm që mund të jesh. Aktorët sillen keq në set, sillen keq me grimierin, me ekipin, regjisorin ose me kolegët. Kur ti bën këtë i shkakton një dëm shumë të madh produksionit dhe mbi të gjitha krijon një energji shumë të keqe në ekip. Dhe kur bën një film tjetër, ti kujtohesh që ky aktor është shumë i mirë, por problematik”, tregoi Ermali.