BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

FOTO/ Kush është bukuroshja shqiptare, kandidate për “Miss Universe USA 2020”, dhuron shfaqje mahnitëse

FOTO/ Kush është bukuroshja shqiptare, kandidate për “Miss

Modelja shqiptare, Ilirana Lazer Lekani drejt finales në sfilatën e “Miss Universe USA 2020”.

Ilirana Lazer Lekani është bukuroshja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se po konkuron për MissUSA 2020.

FOTO/ Kush është bukuroshja shqiptare, kandidate për “Miss

Iliriana vlerësohet si kandidate potenciale për të fituar “Miss Tenn Universe USA 2020”. Ajo tani më është drejt gjysmëfinales dhe përfaqëson Karolinën e Jugut.

FOTO/ Kush është bukuroshja shqiptare, kandidate për “Miss

Ajo po dhuron shfaqje mahnitëse gjatë gjithë konkursit garues për të fituar kurorën e “Miss Tenn Universe USA 2020”.

FOTO/ Kush është bukuroshja shqiptare, kandidate për “Miss

Më të lexuarat