BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Gossip

“Kush është gati të luftojë me mua”, Bleona Qerreti zbulon pasionin e saj më të ri dhe i sfidon të gjithë publikisht (VIDEO)

“Kush është gati të luftojë me mua”, Bleona

Këngëtarja Bleona Qerreti ka vendosur që të eksperimentojë në një fuashë tjetër.

Së fundmi duket se këngëtarja shqiptare ka gjetur një pasion të ri, boksin. Me anë të një video të postuar në “Intagram”.

Bleona shfaqet duke marrë leksione boksi nga boksieri i njohur rus Roman Kramazin, i cili në të kaluarën është shpallur edhe kampion bote.

E madje ajo duket gati dhe për të ftuar në duel: Kush është gati të luftojë me mua”, shkruan Bleona.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rehearsing my next #TKO ???? only with world champions like @karmazinroma - who’s is ready to fight me? ???? @oliqereti #boxing #bleona #romankarmazin

A post shared by Bleona (@bleona) on