BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Kush është këngëtari shqiptar që mori ftesën për të qenë pjesë e 'BBV', por e refuzoi pasi nuk e la gruaja

Kush është këngëtari shqiptar që mori ftesën

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Shpat Kasapi ishte i ftuar në emisionin “E Diel”. Shpati zbuloi se ka marrë ftesë për të qenë pjesë e “Big Brother VIP’, por nuk ka pranuar.

Cila është arsyeja do të thoni ju? Epo tashmë Shpati është i martuar dhe pret të bëhet baba. Selvija nuk e ka lënë që ai t’i bashkohet banorëve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Edhe mua më kanë ftuar në ‘Big Brother Vip’, por e refuzova se nuk më la Selvija", tha Shpati.

Më të lexuarat