BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Gossip

Kush është më xheloz? Seks pasionant apo …? Rudina Dembacaj tregon detaje intime nga marrëdhënia me ish deputetin, ka edhe një mesazh për Frrokun: E kam ndarë mendjen!

Kush është më xheloz? Seks pasionant apo …? Rudina

Moderatorja e njohur shqiptare, Rudina Dembacaj, ka dhënë një intervistë ku ka folur për jetën e saj private dhe intime. Dembacaj është e hapur dhe shpeshherë tregon edhe detaje intime nga marrëdhënia me ish-deputetin, Mark Frroku.

Moderatorja, në një intervistë për “Shiko Kush Luan”, zbuloi se ish-deputeti është më xheloz se ajo, por është Rudina Dembacaj që i bën më shumë supriza atij.

Gjithashtu, ajo tregoi se i pëlqen të bëjë seks pasionant si edhe dashuri me përqafime me ish-deputetin, ndërsa iu drejtua me një mesazh duke i thënë: “E kam ndarë mendjen, të dua!”.

Rudina Dembacaj u shpreh se në jetën e saj nuk është penduar për asgjë dhe nuk do dontë të ndryshonte të kaluarën, pasi në të kundërtën nuk do ishte këtu ku është aktualisht.

Pjesë nga intervista:

Dasmë private apo tradicionale?

Rudina Dembacaj: Një tradicionale e kam bërë, kështu që e ka rradhën privatja.

Je ti më xheloze apo ai?

Rudina Dembacaj: Ai

Të gatuajë Marku për ty apo ti për Markun?

Rudina Dembacaj: Me rradhë

I bën apo të bën më shumë surpriza?

Rudina Dembacaj: I bëj

Dashuri me përqafime apo seks pasionant

Rudina Dembacaj: Të dyja

Seks në mal apo në det?

Rudina Dembacaj: Të dyja

Tek vetja nuk më pëlqen…

Rudina Dembacaj: Më pëlqen cdo gjë, jam perfekt

Nëse do e kapje mat të dashurin me një vajzë tjetër …

Rudina Dembacaj: Do e lija

Nëse do ktheja kohën pas do ndryshoja …

Rudina Dembacaj: Asgjë, përndryshe nuk do isha kjo që jam sot

Nëse do isha ish-partneri im do i thoja vetes …

Rudina Dembacaj: Asgjë

Bëji tani një dedikim dashurie Markut?

Rudina Dembacaj: E kam ndarë mendjen: Të dua shumë!

Më të lexuarat