Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kush është politikani i njohur biznesmen që i siguroi avionin privat Dua Lipës?

Postuar: 10/08/2018 - 15:40

Dua Lipa mbërriti ditën e djeshme në tokën shqiptare, në Prishtinë. Ajo pritet të performojë sonte në festivalin e ‘Sunny Hill’ në kryeqytetin e Kosovës, një nga eventet më të përfolura.
 
Kujtojmë se ka qenë ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, njëherësh biznesmen i njohur Behgjet Pacolli, ai i cili ka mirëpritur në shtëpinë e tij këngëtaren me famë botërore, Dua Lipa.
 
Ai ka postuar disa fotografi në profilin e tij në ‘Facebook’ e cila është realizuar dy ditë më parë, ku shihet bashkë me të ftuarit nga Londra dhe gazetarin, Baton Haxhiu. Sipas mediave në Kosovë, ka qenë Pacolli ai i cili i ka ofruar avionin privat Dua Lipës për të mbërritur në Prishtinë.
 
Dua Lipa mbërriti në Prishtinë me avionin privat të politikanit të njohur biznesmen

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 30

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 21:58

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu një nga fanset e mëdha të tuazheve dhe së fundmi ka mbuluar krejtësisht këmbën e saj të djathtë.

Postuar: 09/12/2018 - 21:50

Për shkak të sistemit të votimit, ndodh që në Kënga Magjike të ketë shumë qejfmbetje.

Postuar: 09/12/2018 - 21:27

Ditën e sotme (e diel, 9 dhjetor), tek “E diela shqiptare” ishin të ftuar disa prej

Postuar: 09/12/2018 - 21:13

Tashmë e dinë të gjithë që konflikti mes dy këngëtarëve shqiptarë ka arritur deri në atë pikë saq

Postuar: 09/12/2018 - 20:49

Aktor Flor Binaj ka dhënë një përgjigje, që askush nuk e priste  në momentin që&nb

Postuar: 09/12/2018 - 20:15

Albano Bogdon e shohim çdo të shtunë në televizionin Klan me spektaklin e humorit ‘Duplex&r

Postuar: 09/12/2018 - 19:33

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka marrë famë ndërkombëtare.