Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

“Kush është politikani më seksi”, modelja e njohur bën deklaratën e papritur për kryeministrin Rama

“Kush është politikani më seksi”, modelja e njohur

Xhensila Pere tha për "Mes Yjesh" në Ora Neës se meshkujt e shoë biz-it shqiptar kanë shumë frikë nga ajo.

"E di kush është e bukura ime?! Që është kthyer në një gjë plus për mua?! Është fakti që meshkujt e shoë biz-it shqiptar kanë shumë frikë nga unë, për të vetmit fakt që jam aq e sinqertë, sa në qoftë se dikush tenton të më bëj diçka, është e bindur që në një intervistë unë do t'a them, kështu që janë shumë të rezervuar", u shpreh Xhensila se ka pasur edhe ngacmime ose oferta fjalë pas fjale, por jo në mënyrë direkte.

E pyetur më tej se cili është politikani më sexy, Xhensila nuk hezitoi të thoshte emrin e kryeministrit aktual, Edi Rama duke vënë në pah stilin e tij dhe faktin se është goxha burrë!

Më të lexuarat