BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen keq ndaj kandidatëve të PS: Duhet të arrestohen

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen
x
BREAKING NEWS

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet s’vjen dot”/ Ish-deputeti zbardh skenarin e Berishës dhe paralajmëron

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet
x

Gossip

"Kush fiton mes meje dhe Einxhel”, Monika pyet Ilirin, balerini ia thotë troç aktores (VIDEO)

"Kush fiton mes meje dhe Einxhel”, Monika pyet Ilirin, balerini ia

Iliri dhe Monika kanë kaluar një pjesë të madhe të mbrëmjes duke biseduar dhe analizuar dinamikat e lojës.

"Mes meje dhe Einxhel kush mendon se ka më shumë mundësi të shkojë në finale?”,- e pyeti aktorja Ilirin.

Monika zgjodhi spektaklin e mbrëmshëm të përballej me Beniadën duke ia lënë publikut në dorë të dërgojë njërën prej tyre në finale.

Iliri u shpreh i rezervuar dhe i thotë që është në dorën e fatit.

Shikoni VIDEO 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

E dyzuar për këtë zgjedhje Monika deklaroi se u bazua në analizën që ajo dhe Iliri bënë gjatë mbrëmjes, duke treguar se në këtë pikë të lojës shumë zhvillime janë në dorën e fatit.

‘’Njësoj është si me Arjolën, si me Einxhel apo Beniadën. U bazova tek analiza që bëmë dhe nuk kisha shumë kohë për ta menduar. Tani mbetet në dorë të shancit’’,- tha ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)