Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kush ia ka rrëmbyer zemrën ish-banorit të ‘Big Brother’? Arbër Çepani teksa e pranon hapur, befason me atë çfarë thotë për ish-të dashurat: Mbaj kontakte!

Postuar: 21/11/2019 - 11:30

Arbër Çepani e ka pranuar hapur se është në një lidhje edhe pse nuk e tha emrin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën.

Ester Bylyku: Na e thua dot emrin e vajzës që ju ka rrëmbyer zemrën?

Arbër Çepani: Sigurisht që jo.

Ester Bylyku: Sa kohë keni bashkë?

Arbër Çepani: U bënë disa muaj, nuk kemi lidhje disavjeçare.

Ai gjithashtu pranoi se mban kontakte të mira me ish të dashurat e tij, por brenda etikës për të mos bërë të ndihet e pavlerësuar personin që ka në krah.

Arbër Çepani: “Për të qenë i sinqertë kamë kontakte të mira me gjithë personat që kam pasur lidhje. Sepse në fund të fundit ke kaluar diçka, një moment. Ruaj marrëdhënie miqësore. Por ka nevojë për etikë në këtë mes, për personin që ke në krah.  Kur je single e shoh pas asnjë lloj problemi të kem miqësi me ish të dashurat. Kur je i lidhur prapë nuk e shoh problem por duhet të ruash disa norma etike, elegance që personin që ke në krah të mos e bësh të ndihet e pavlerësuar.”

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 15:53

Dikur ajo ishte një ndër këngëtaret më të dashura. Edhe pse në moshë të vogël, Adea Pula fitoi pëlqimin e publikut dhe kur u rrit u përfol shpeshherë në media se ajo do të rikthehej me projekte të reja.

Postuar: 14/12/2019 - 14:33

Kryeministrja e re e Finlandës, Sanna Marin, ka tërhequr vëmendjen në Samitin e BE-së.

Postuar: 14/12/2019 - 14:00

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputetin Mar

Postuar: 14/12/2019 - 13:41

Në filmin ‘Falco’ të Bes Kallakut, bënin pjesë një kast e njohur aktorësh dhe persona

Postuar: 14/12/2019 - 13:10

Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor.

Postuar: 13/12/2019 - 23:54

Blogerja e njohur Lori Hoxha publikon shpesh momente me nipin e saj Londonin, të birin e Sarës.