BREAKING NEWS

Vuçiç anuloi ardhjen në Tiranë, diplomati zbardh prapaskenat e vendimit të papritur

Vuçiç anuloi ardhjen në Tiranë, diplomati zbardh
x
BREAKING NEWS

Primaret në PD, Julian Deda e zbulon: Ja arsyeja kryesore pse vendosa të futem në garë

Primaret në PD, Julian Deda e zbulon: Ja arsyeja kryesore pse vendosa
x
BREAKING NEWS

Vrasja te ‘Kodra e Diellit’, gazetari zbardh detaje të reja: Autori shkoi pak ditë para për të studiuar vendin ku do ekzekutonte Briken Sanajn, u gjobit edhe nga policia, por...

Vrasja te ‘Kodra e Diellit’, gazetari zbardh detaje të reja:
x
BREAKING NEWS

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë bashkëpunëtorët e Putinit, zbardhet arsyeja e fortë

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë
x
BREAKING NEWS

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/ Gazetarja zbardh detaje nga takimi në Bruksel mes deputetëve të Shqipërisë dhe atyre të PE

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/
x
BREAKING NEWS

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia e gruas shtatzënë që u vra nga burri para maternitetit

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr vendimin e fundit drastik: Askush në Tiranë!

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr
x
BREAKING NEWS

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës: Është përfaqësuesi më i zi i mafies shqiptare, do u tregojmë liderëve europianë se...

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës:
x

Gossip

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në dasmën e moderatores/ Nga Ardit Gjebrea, Erla Mëhilli, politikanë e vipa, në ceremoninë e Arminës dhe Shkëlzenit!

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha ishin kryefjalë e kësaj fundjave. Çifti kurorëzoi dashurinë në një dasmë madhështore me 300 të ftuar. Gazetarë, politikanë, miq dhe të afërm të çiftit ishin pjesë e festës që zgjati deri në mëngjes. Në kaq shumë të ftuar është e pamundur t’i dallosh të gjithë, por disa emra nga politika u vunë re.

Agron Shehaj, Rudina Hajdari, Indrit Hoxha, ishin disa nga të ftuarit, ndërsa nuk mund të mos vihej re, mungesa e bashkëpunëtorëve të vjetër të Berishës.

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Ardit Gjebrea, Erla Mëhilli, Bledian Koka, Julian Deda, e shumë emra të tjerë të showbizit ishin pjesë e festës.

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Në dasmë nuk munguan motivet popullore. Armina u vesh me veshje tradicionale të veriut, ndërsa kërceu vallen e Tropojës bashkë me Shkëlzenin. Atmosfera u ndez edhe nga këngëtarët më në zë të momentit, Klajdi, Bruno dhe Flori.

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në

Kush janë emrat e njohur që e 'djegën' në