Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kush pagoi më shumë për dasmën, Jonida apo Besniku?Ja përgjigjet çifti i sapomartuar!

Postuar: 16/09/2019 - 23:45

Detaje të reja kanë dalë në mediat rozë nga dasma madhështore e moderatores, Jonida Vokshi dhe aktorit, Besnik Krapi.

Ceremonia martesore e çiftit më të ri të showbizz-it shqiptar u organizua për të krijuar një atmosferë tepër argëtuese, ku nuk munguan batutat, lojërat, energjia dhe shakatë.
 
Një nga momentet e veçanta në dasmën e Jonidës dhe Besnikut ishte loja e çiftit me këpucën, ku Ermal Mamaqi bënte pyetje pikante dhe ata përgjigjeshin duke ngritur këpucën e njëri-tjetrit.
 
Mirëpo një nga pyetjet e Ermalit ishte tepër e sikletshme.
 
Ai pyet çiftin: 
 
Cili pagoi më shumë për dasmën?”
Fillimisht Jonida ngriti këpucën e Besnikut duke treguar që ai ka paguar më shumë.
 
Më pas të njëjtën gjë bëri edhe Besniku, duke ngritur këpucën e Jonidës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Moderatorja, Bora Zemani ka dashur të surprizojë të atin duke bërë tatuazh gradën e fundit të kolonelit që babai i saj e ka mbajtur në 30 vite pune si oficer i Forcave të Armatosura.

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptar, i cili na suprizon gjithmonë me

Postuar: 23/10/2019 - 09:28

Pak javë më parë Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, në të cilin deklar

Postuar: 23/10/2019 - 08:41

Fiori Dardha dhe Rozana Radi drejtojnë së bashku emisionin ‘Boom’ në ekranin e &lsquo

Postuar: 23/10/2019 - 08:36

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, duke

Postuar: 22/10/2019 - 23:44

Pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë”, ishte e ftuar gazetarja Mira Kazhani

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun sh