BREAKING NEWS

Konflikti për pronën, i riu qëllon me pistoletë manovër kushëririn

x

Gossip

Kush pagoi më shumë për dasmën, Jonida apo Besniku?Ja përgjigjet çifti i sapomartuar!

Detaje të reja kanë dalë në mediat rozë nga dasma madhështore e moderatores, Jonida Vokshi dhe aktorit, Besnik Krapi.

Ceremonia martesore e çiftit më të ri të showbizz-it shqiptar u organizua për të krijuar një atmosferë tepër argëtuese, ku nuk munguan batutat, lojërat, energjia dhe shakatë.
 
Një nga momentet e veçanta në dasmën e Jonidës dhe Besnikut ishte loja e çiftit me këpucën, ku Ermal Mamaqi bënte pyetje pikante dhe ata përgjigjeshin duke ngritur këpucën e njëri-tjetrit.
 
Mirëpo një nga pyetjet e Ermalit ishte tepër e sikletshme.
 
Ai pyet çiftin: 
 
Cili pagoi më shumë për dasmën?”
Fillimisht Jonida ngriti këpucën e Besnikut duke treguar që ai ka paguar më shumë.
 
Më pas të njëjtën gjë bëri edhe Besniku, duke ngritur këpucën e Jonidës.