BREAKING NEWS

Tensionet në Veri/ KFOR zbulon kush fshihej pas protestave të dhunshme në Zveçan dhe i bën thirrjen e fortë Serbisë

Tensionet në Veri/ KFOR zbulon kush fshihej pas protestave të dhunshme
x
BREAKING NEWS

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës për të penguar Lulzim Bashën që të marrë drejtimin e selisë blu, zbardhen prapaskenat nga mbledhja e Kryesisë së PD

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës
x
BREAKING NEWS

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord historik, sot kapin fundin

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj Arbër Paplekajt

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj
x
BREAKING NEWS

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e targave që fundosën ushtarin e Martinaj

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i menjëhershëm nga BE

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i PD-së ja ‘plas’ në sy kandidates për ambasadore në Izrael: Nuk ju shoh për këtë post, Cv-ja juaj...

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i
x
BREAKING NEWS

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin për ushtarin e Vis Martinajt

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin
x

Gossip

Kush po përpiqet të fitojë nga e gjithë kjo? Llogaria zyrtare e Luizit në “Instagram” reagon për herë të parë në lidhje me donacionin e hapur në emër të tij nga familjarët (FOTO)

Kush po përpiqet të fitojë nga e gjithë kjo? Llogaria

Llogaria “GoFoundMe” e hapur për Luiz Ejllin, ka bërë xhiron e rrjetit ditët e fundit. Pasi takoi këngëtarin “Prime-n” e së shtunës (18 mars), kunati Sokol Tahiri njoftoi në rrjetet sociale një llogari për mbledhje të ardhurash në emër të Luizit.

Sipas kunatit të Luizit, kjo ishte vetëm një plotësim dëshire i dashamirësve të banorit të “BBV”, të cilët dëshirojnë të kontribojnë me vlera monetare për të. Mirëpo transparenca pas këtij veprimi mungonte.

Në lidhje me këtë ngjarje publiku u nda në dy pjesë: Ata që mendojnë se kjo llogari është hapur me qëllimin për të bërë mirë, ndërsa pjesa tjetër që dyshon për përfitim nga ana e familjarëve dhe nuk i pëlqen aspak mungesa e transparencës.

Në lidhje me “GoFoundMe” në emër të Luizit, ka reaguar së fundmi faqja zyrtare e Instagramit të tij, e cila i qëndron asaj që tha më herët Sokoli, që janë “shtyrë” nga fansat për ta hapur këtë llogari.

“GoFound Me” është një platformë amerikane dhe është platforma më trasparente e mbledhjes së fondeve për çdo nvojë, plotësim ëndrrash apo ndodhi të tjera jetësore. Prandaj Familja zgjodhi këtë platformë zyrtare mbështetjeje për fansat e Luizit që kanë shprehur këtë dëshirë”,-shkruhet në postimin ne faqen zyrtare të Luiz Ejllit në Instagram.

Kush po përpiqet të fitojë nga e gjithë kjo? Llogaria