Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Kush tentoi ta largonte Fifin nga muzika? Këngëtarja i befason të gjithë me deklaratën

Kush tentoi ta largonte Fifin nga muzika? Këngëtarja i befason të

Fifi e ka siguruar edhe një tjetër bashkëpunim hit me një emër të njohur të muzikës shqiptare. Pas Young Zerkës, ajo është bërë bashkë me këngëtarin Ermal Fejzullahu dhe lajmin e ka dhënë vetë në një bashkëbisedim virtual me ndjekësit në Instagram.

E pyetur se kur do të publikohet hiti i radhës, ajo dha përgjigjen e papritur: “Hiti i radhës që e di sigurt që osht Hit del n’tetor. A po kusho Ermal Fejzullahu”.

Fifi është e angazhuar shumë me muzikën në këtë periudhë, dhe po punon mjaft këtë sezon. Madje ajo ka treguar se para disa kohësh do të linte muzikën për personin e zemrës, por tani jo, nuk ia vlen të sakrifikosh për askënd përveç nënës dhe babait.

 

Më të lexuarat