BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

Ky 30-vjetor e gjeti si një “sirenë”, FOTO nga brenda super festës “nënujore” të Armina Mevlanit

Ky 30-vjetor e gjeti si një “sirenë”, FOTO nga brenda

Ditën e djeshme blogerja e njohur, Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të 30-të.  E në këtë ditë kaq speciale për të nuk kishin si të mungonin edhe urimet nga njerëzit e saj më të dashur, fansat dhe miqtë.

Përmes “Instagramit”, Armina na ka treguar gjithçka sa i përket ditëlindjes së saj, nga dhuratat, buqetat me lule deri te super festa e organizuar.

Tashmë është traditë dhe të gjithë e dimë që Armina çdo vit sjell një ditëlindje ndryshe dhe këtë vit kishte zgjedhur si tematikë jetën nënujore, ku ajo ishte sirena e mbrëmjes.

E veshur me një fustan të ngushtë, gri me gurë, blogerja shkëlqen e tëra.

Duket se ajo e ka shijuar në maksimum festën e saj, ku kanë qenë të pranishëm familjarë e miq të shumtë.

Ky 30-vjetor e gjeti si një “sirenë”, FOTO nga brenda

Ky 30-vjetor e gjeti si një “sirenë”, FOTO nga brenda

Ky 30-vjetor e gjeti si një “sirenë”, FOTO nga brenda

Ky 30-vjetor e gjeti si një “sirenë”, FOTO nga brenda

Më të lexuarat