Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Ky aktor u bë drejtor, por dhëmbët akoma i la pa rregulluar"

Postuar: 20/09/2018 - 17:48

 Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bykyku kanë qenë tre aktorët më të komentuar së fundmi për emisionin që ato do të sjellin së shpejti në "E diela shqiptare", një emision plot humor, imitime të personazheve të njohur etj.

Ditën e sotme e ka tërhequr vëmendjen një postim i Besit në Instagram ku shfaqet në një festë me Erionin dhe Olsin teksa na tregon një ndryshim në pamje .

"Duket ai që nuk i ka rregullu dhomët", shkruan Besi duke treguar kështu se ai dhe Olsi i kanë rregulluar, ndërsa Erioni i cili ka qeshur me gojën mbyllur, jo.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Duket ai qe nuk i ka rregullu dhomet... @erion_isai @olsibylyku1

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/02/2019 - 23:46

Shën Valentini për balerinën Klaudia Pepa ishte goxha i ngrohtë, të paktën kështu tregohej nga vetë Klaudia nga foto që postoi në rrjetet sociale.
 

Postuar: 15/02/2019 - 16:53

Ajo po i përdor format e saj vrasëse për të promovuar linjën e saj të rrobabanjove prandaj 23 v

Postuar: 15/02/2019 - 15:24

Këngëtarja Rezarta Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndonëse prej kohësh nuk ka sjel

Postuar: 15/02/2019 - 11:41

Emina Cunmulaj është një prej modeleve më të njohura shqiptare, e cila ka arritur goxha famë edhe

Postuar: 15/02/2019 - 09:20

Është dashur të vinte dita e Shën Valentinit që më në fund Baby G të na prezantonte me partnerin