BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit të negociatorëve me BE-në (Emri)

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit
x

Gossip

Ky është çifti më i ri i showbiz-it shqiptar? Fotoja që u fshi i nxjerr zbuluar, këngëtari i lidhur me moderatoren e njohur shqiptare (FOTO)

Ky është çifti më i ri i showbiz-it shqiptar? Fotoja

Reperi nga Ferizaj, Gramoz Aliu i njohur ndryshe me nofkën “Mozzik” është mjaft aktiv sa i përket rrjeteve sociale, ku i mban aktiv ndjekësit me fotografi e video nga jeta e tij e përditshme. Por, para disa ditësh ai kishte postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, e që kjo foto bëri buj nëpër media rozë e rrjete sociale.

Për herë të parë Mozzik kishte postuar fotografinë, ku vajzës të cilës i kishte vendosur dorën tek këmba iu shihej një tatuazh në pjesën e sipërme të këmbës. E që këtë fotografi ai e kishte fshirë pas disa minutash.

Ky është çifti më i ri i showbiz-it shqiptar? Fotoja

Në fotografinë e dytë të postuar shihej e njëjta vajzë vetëm se tani në fotografi nuk vërehej tatuazhi.

Për këtë fotografi filluan thashethemet se Mozzik është në një lidhje me moderatoren e njohur, Kiara Tito dhe se personazhi në foto është vetë Kiara, e që kjo gjë mund të vërtetohet vetëm duke i shikuar fotografitë e Kiarës nëpër rrjete sociale dhe dallohet se moderatorja nuk ka tatuazh në atë pjesë të këmbës.

Ky është çifti më i ri i showbiz-it shqiptar? Fotoja

Dhe se fotografinë që postoi vetë Kiara në “Instagram” gjendej në Prishtinë, teksa fotografia e Mozzik ishte e bërë në Milano të Italisë, pra fustani i vajzës që ishte me Mozzikun dhe Kiarës doli të jetë i rastësishëm.

Ky është çifti më i ri i showbiz-it shqiptar? Fotoja

Pra, fotografia e fshirë të cilën e ka siguruar “Express Rozë” tregon të vërtetën për këto thashetheme. Ndërsa edhe vetë moderatorja kishte reaguar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ku i mohonte këto zëra për një lidhje të mundshme.

 

Më të lexuarat