BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Gossip

“Ky vjen edhe kur puth Kiarën”, Armaldo nuk i ndahet debatit: Kudo ku diskuton Luizi, Amos.../ Aktori: Edhe kur është në dush i laj shpinën

“Ky vjen edhe kur puth Kiarën”, Armaldo nuk i ndahet debatit:

Armaldo Kllogjeri dhe Luiz Ejlli e kanë nisur ditën me debat. Pasi i thanë njëri-tjetrit ‘mosmirënjohës’ dhe shumë fjalë të tjera, atyre iu bashkua edhe Amos Zaharia.

Sipas Maestros, kudo që diskuton Luizi, shkon menjëherë edhe aktori i njohur.

Armaldo: Unë kam vënë re një gjë, kudo që fillon diskutimi yt me një person tjetër, Amos është aty.

Amos: E lë për gjysmë po të them

Luizi: Ky vjen edhe kur puthi Kiarën, ça do me thënë me këtë?

Armaldo: Nuk e di, nuk e kam parë

Amos: Po, edhe kur është në dush, i laj shpinën

Armaldo: Thashë se kur Luizi bën debat me dikë tjetër, ti je prezent

Amos: Po Luizi bën debat nga mëngjesi në darkë

Armaldo: Je gjithmonë prezent

Amos: Po tjetër kush është

Armaldo: Nuk kam vënë re të tjerë, vetëm ty të kam vënë re