Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kylie Jenner tregon unazën e fejesës me diamantin gjigand

Postuar: 13/11/2017 - 20:44

Kylie Jenner pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, por faktin e shtatzënise nuk e ka konfirmuar asnjëherë. Jo vetëm kaq, por sërish ia doli që fansat të fokusohen diku tjetër.

Kylie mendohet të jetë fejuar dhe këtë e verteton më së miri unaza prej diamanti që ka publikuar.

Motra e vogël e familjes Kardashain, ka zbuluarunazën e shndërritshme në një postim në Snapchat.

Teksa ngiste makinën për të shkuar në festën e Kim-it për bebushin e 3-të, Kylie duket se donte që të gjithë të mësonin se lidhja e saj me Travis Scott po bëhet gjithnjë e më serioze.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 27

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/06/2018 - 18:48

Leonora Jakupi është njëra nga femrat më simpatike të muzikës shqiptare.Pa dyshim se në secilen prej tyre, ajo duket shumë bukur.Dhe të vazhdojnë të merremi edhe më tej me imazhin e saj duke konstatuar edhe një herë s

Postuar: 18/06/2018 - 18:35

Këngëtarja Eni Koçia ishte nisur për pushime bashkë me Genc Prevlukajn.  Ajo ka qenë shumë

Postuar: 18/06/2018 - 18:04

Ajo njihet si një prej gazetareve më seksi në vend.

Postuar: 18/06/2018 - 17:59

Koncerti “PinkPonk Festival” në Holandë u mbajt për tre ditë rresht ku nata u mbyll m

Postuar: 18/06/2018 - 16:09

Aktorja shqiptare Ana Lika ka publikuar disa foto artistike në Instagram, ku shihet pothuajse l

Postuar: 18/06/2018 - 15:50

Në këtë Botëror përveç futbollit që luhet në stadium flitet edhe për tifoze seksi që përfqësojnë

Postuar: 18/06/2018 - 15:08

Kohët e fundit, jeta private e vajzës së Eli Farës, Marinës, ka qenë në qendër të mediave rozë.