Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

La Klanin për Gjenevën, Floriana Garo publikon momente nga shtatzënia e saj e dytë

Postuar: 18/09/2019 - 20:11

 Edhe pse në muajin e shtatë të shtatzënisë, Floriana Garo vazhdon punën dhe duket po aq e bukur dhe e fisme sa gjithmonë edhe pse është në prije të fëmijës së saj të dytë.

Sot, ish-moderatorja ka publikuar dy foto në rrjetet sociale, në të cilat bie në sy dhe barku i rrumballakosur dhe nuri i shtatzënisë.

Krahas fotove, Floriana shkruan: “Duke shijuar shtatzëninë time dhe gjithmonë duke punuar.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#enjoyingmypregnancy & #alwaysworking #geneva @bonafidebusiness.ch By @gpestalozzi

A post shared by FLORIANA GARO (@florianagaro) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 18:07

Këngëtarit Ergi Dini është ndarë ka jeta para dy vitesh duke lënë pas një dhimbje të madhe e sidomos për motrën e tij Barbanën.

Postuar: 14/10/2019 - 17:29

Këngëtarja koreane e popit, Sulli ka vdekur në moshën 25 vjeçare.

Postuar: 14/10/2019 - 16:49

Kryeministri, Edi Rama së fundmi është angazhuar në filmin “I Love Tropoja” ku shfaqe

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Megjithëse numëron rreth 35 milionë fansa në Instagram, një numër që është rritur shumë shpejt, D

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Ermal Mamaqi na ka treguar s se filmi i tij i ri ‘I love Tropoja’ është gati dhe shum

Postuar: 14/10/2019 - 14:12

Përmes një postimi në Facebook kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli na solli disa pamje mbreslënëse nga

Postuar: 14/10/2019 - 13:17

Meghan Markle ka vënë në rrezik jetën e shoqërueseve të saja të vogla gjatë dasmës së saj.