BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

La me trauma çunin e lagjes, moderatorja e njohur kërkon falje publikisht

La me trauma çunin e lagjes, moderatorja e njohur kërkon falje

Moderatorja Dajana Shabani ka kërkuar falje në postimin e saj më të fundit në Instagram.Me anë të një postimi në rrjetet e saj sociale, ka kërkuar ndjesë një personi që ajo e ka quajtur “çun lagjeje”.

 
“U ndjeva kështu, pasi pashë negativ, nga një ish-cun lagjeje. Më fal për të gjitha herët të më flasësh dhe unë se kam bërë! Nuk e dija që do të shkaktonte traumë,”-shkruan Dajana.
 
     
Ndërsa nuk dihet se kujt i është drejtuar ky postim, nëse kemi të bëjmë me një personazh të njohur për publikun ose jo, por nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.