Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

La me trauma çunin e lagjes, moderatorja e njohur kërkon falje publikisht

Postuar: 13/08/2019 - 18:59

Moderatorja Dajana Shabani ka kërkuar falje në postimin e saj më të fundit në Instagram.Me anë të një postimi në rrjetet e saj sociale, ka kërkuar ndjesë një personi që ajo e ka quajtur “çun lagjeje”.

 
“U ndjeva kështu, pasi pashë negativ, nga një ish-cun lagjeje. Më fal për të gjitha herët të më flasësh dhe unë se kam bërë! Nuk e dija që do të shkaktonte traumë,”-shkruan Dajana.
 
     
Ndërsa nuk dihet se kujt i është drejtuar ky postim, nëse kemi të bëjmë me një personazh të njohur për publikun ose jo, por nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/08/2019 - 19:11

Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës.

Ata janë të ftuar në dasmat që zhvillohen gjatë kësaj periudhe dhe pagesat janë tejet të kënaqshme.

Postuar: 22/08/2019 - 15:45

Sezoni i ri televiziv në Klan pritet me shumë ndryshime.

Postuar: 22/08/2019 - 15:28

Tashmë është zyrtare që çifti i njohur do të martohet në një ceremoni speciale.

Postuar: 22/08/2019 - 14:49

Këngëtarja Dua Lipa po feston sot ditëlindjen e saj të 24.

Postuar: 22/08/2019 - 14:40

Aktorja shqiptare shumë e komentuar në showbiz për deklaratat e saj të bujshme, Ana Lika ishte e

Postuar: 22/08/2019 - 14:23

Arbenita dhe Fero janë kthyer në çiftin më të përfolur shqiptar.

Postuar: 22/08/2019 - 14:16

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun s