Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

La Top Channel për ERTV, moderatorja e njohur prezanton emsionin e ri që do nisë

Postuar: 17/11/2018 - 12:54

Moderatorja e njohur  sot na surprizoi duke njoftuar programin e saj më të ri “E zgjidha”. Ky emision do të ketë në qendër histori të ndryshme shqiptare që në fund marrin një zgjidhje.

“E zgjidha” do të jetë i përjavshëm dhe do të transmetohet në televizionin e kryeministrit Edi Rama “ERTV”.
 
“Takohemi çdo javë me histori shqiptare. “E zgjidha” është rubrika ime e përjavshme në ERTV shpresoj të më ndiqni dhe sigurisht të bëni share” – shkruan prezantuesja në videon e publikuar në Instagram.
 
Ndërkohë Anjeza merr pjesë në spektaklin “Dance With Me” krah aktorit Romeo Veshaj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 16:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu gjithmonë është kujdesur që jetën e saj private de familjen ta mbajë sa më larg vëmendjes së medias.

Postuar: 18/02/2019 - 11:55

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, janë padyshim dy nga zërat

Postuar: 18/02/2019 - 08:16

Luana dhe Krenari janë prej më shumë se 3 vitesh së bashku e megjithatë lidhjen e tyre kanë prefe

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.

Postuar: 18/02/2019 - 07:29

Gazetari i njohur Sokol Balla, ka dhënë një lajm të madh në urimin e tij për 11 vjetorin e Pavarë

Postuar: 17/02/2019 - 21:51

Këngëtarja e njohur  Elvana Gjata ka folur në një intervistë të shkurtër, ku ka treguar se

Postuar: 17/02/2019 - 20:41

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një int