BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Gossip

“Lajm i gëzueshëm”, këngëtari i njohur shqiptar dhe bashkëshortja e tij shërohen nga koronavirusi (FOTO)

“Lajm i gëzueshëm”, këngëtari i njohur shqiptar

Vetëm pak ditë më parë u bë publik lajmi se këngëtari i njohur shqiptar, Muhamet Sejdiu sëbashku me bashkëshorten e tij ishin infektuar nga koronavirusi.

Ndërkohë, sot mësohet se fatmirësisht ata kanë arritur ta mposhtin virusin dhe janë shëruar. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari në llogarinë e tij të Facebook-ut. Pas testeve të kryera ata kanë dalë negativë.

”Lajm i gezueshem ne kto momente pas testit qe bem sot une dhe bashkeshortja ime dulem NEGATIV flm Zotit Dhe repartit Infektives Ne Prishtin Shefit repartit mikut dhe vendasit tim prof Sali Ahmetit ponjashtu dr Valbonit Dr ,si dhe drejtoreshes ,dr Linda Ajazaj Berisha Shemsedinit ,dhe dr Blerta,Infermieret,Fitimit dhe Fetijes qe qelluan sonte ktu edhe krejt stafin e infektives ju jeni Hero ju dua flm edhe dr Zeqe Kuqit qe ter kohen ka qen me mua dhe mjeket sherim te shpejt te gjith atyre qe perballen me kete smundje do tja dilni flm edhe Infermieri, Gzimi, Feridit Iliri Nurija sherim te shpejt edhe Shokve te mi Dr Jetish Jetishit Mentor Bytyqit Demir Panorcit dh te gjith atyre qe jon duke u sheru”, shkruan këngëtari.

“Lajm i gëzueshëm”, këngëtari i njohur shqiptar

Më të lexuarat