BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

Lajm i hidhur/ Ndërron jetë në moshën 48-vjeçare aktorja shumë e njohur, koleget japin lajmin e hidhur dhe prekin me mesazhin: Afër nesh përgjithmonë! (FOTO+Emri)

Lajm i hidhur/ Ndërron jetë në moshën 48-vjeçare

Një lajm i hidhur vjen për kinematografinë, ku bëhet me dije se ka ndërruar jetë në moshën 48-vjeçare aktorja Anna Rita Luceri, pjesë e grupit Ciciri dhe Tria, e cila kishte arritur kulmin e famës në Zelig në vitet 2000.

Treshja, me origjinë nga provinca e Leçes, propozoi në skenë duke imituar tre gra që luteshin përmes teksteve të këngëve shumë të njohura.

Përveç shfaqjes me Claudio Bisio dhe Vanessa Incontrada (ata morën pjesë edhe në Zelig Covid Edition dy vite më parë, për të mbështetur sektorin artistik gjatë pandemisë), Luceri mori pjesë me grupin e saj edhe në Tù Sì que vales, Domenica Cinque, Kolorado.

Anna Rita Luceri vdiq për shkak të një sëmundjeje të pashërueshme, e cila u zbulua vetëm dy javë më parë, sipas mediave lokale. Megjithatë, do të ishte urdhëruar një autopsi për të përcaktuar shkaqet e vdekjes.

“Afër nesh përgjithmonë”: kështu kujtuan koleget e saj Carla Calò dhe Chicca Sanna nga grupi Ciciri dhe Tria me një foto bardh e zi shoqen e saj të humbur.

Lajm i hidhur/ Ndërron jetë në moshën 48-vjeçare