BREAKING NEWS

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto kategori! Kryeministri Edi Rama tregon kush përfiton

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto
x
BREAKING NEWS

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit për t’i dhuruar ish-kompleksin “Partizani” dhëndrit të Sali Berishës

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën lidhet nga aferat dhe Soros, Perëndimi do ketë paketë surprizë

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë
x
BREAKING NEWS

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit amerikan: Rusia do të humbasë Donbasin dhe Krimenë, ja çfarë e pret “Carin” deri në vitin 2023

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit
x
BREAKING NEWS

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim: Të përfshirë dhe zyrtarë!

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim:
x

Gossip

"Lajm i mirë"/ Reagon Arbana Osmani për "Big Brother VIP", por çfarë panë ndjekësit tek postimi i moderatores që shpërthyen në lumë komentesh dhe kritikash

"Lajm i mirë"/ Reagon Arbana Osmani për "Big Brother

Pasi Einxhel dha dje lajmin e ëmbël se ajo dhe Dj Dagz jan në pritje të një bebushi, të shumtë kanë qenë personazhet publik që janë emocionuar.

Mes tyre edhe Arbana Osmani. Moderatorja e “Big Brother VIP” entuziaste për lajmin ka ndarë në Instagramin e saj momentet më të bukura sipas saj të reality show-t.

Por e gjeni dot kë harroi? Pikërisht Donaldin, të cilin vetë moderatorja e ka quajtur lezetin e “Big Brother VIP”. 

Arbana ka postuar momente me Sabianin, Fifin, Dagz dhe PM, Einxhel, Iliri, por pa Donaldin dhe pa Beatrix. Ndjekës e komentues të shumtë kanë “shpërthyer” në këtë postim të Arbanës duke kujtuar se kush e bëri show-n e vërtetë i cili i mbushi mirë xhepat e produksionit. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Më të lexuarat