BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Gossip

Lajm i papritur! Këngëtarja e njohur shqiptare përfaqëson Qipron në Eurovision për herë të dytë

Lajm i papritur! Këngëtarja e njohur shqiptare përfaqëson

Të premten në mëngjes, shfaqja “Stin Folia ton Koukou” bëri një zbulim të papritur në lidhje me Eurovision 2021. Gazetari Elisavet Kyritsi njoftoi se Eleni Foureira pranoi një propozim zyrtar nga RIK në mënyrë që të përfaqësonte Qipron në Eurovision 2021.

Kjo është hera e parë që RIK propozon zyrtarisht një artist për Eurovision 2021 dhe bëhet e ditur publikisht. Kujtojmë se artistja shqiptare përfaqësoi Qipron në Eurovision në vitin 2018, me këngën “Fuego”.

Më të lexuarat