BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Lajm i trishtë/ Flori Mumajesi humb njeriun e shtrenjtë të familjes

Lajm i trishtë/ Flori Mumajesi humb njeriun e shtrenjtë të

Ditën e sotme një lajm i trishtë bëhet me dije për Flori Mumajesin. Kantautori i njohur ka humbur nënën e tij.

Burime pranë familjes së artisit e kanë konfirmuar lajmin për “Top Albania Radio”, ndërsa mësohet se sot ajo po përcillet për në banesën e fundit.

Nëna e Florit nuk ka mundur të fitojë betejën me një sëmundje nga e cila vuante prej disa kohësh dhe ditët e fundit ka qenë e shtruar në spital.

Lajm i trishtë/ Flori Mumajesi humb njeriun e shtrenjtë të