Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Gossip

Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 25-vjeçare aktorja

Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 25-vjeçare

Sot, bota e artit mori një lajm të keq. Aktorja koreane, Go Soo Jung ka ndërruar jetë në moshën 25-vjeçare.

Mësohet se ajo humbi jetën si pasojë e një sëmundje kronike.

Go Soo Jung lindi më 24 prill 1995 dhe u bë e njohur në vitin 2016 për rolin në serialin "Goblin". Ajo ka shkëlqyer edhe në "Solomon’s Perjury" e videon muzikore "With Seoul".

Lajmin e vdekjes e konfirmoi sot kompania Story J që bëri një shkrim emocionues ku thoshte.

"Ne do e kujtojmë gjithmonë aktore Go Soo Jung, buzëqeshja e së cilës ndriconte botën. U prehsh në paqe".

Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 25-vjeçare

 

Më të lexuarat