BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

Lajm zhgënjyes për fansat, aktorja shumë e njohur merr vendimin e papritur

Lajm zhgënjyes për fansat, aktorja shumë e njohur merr vendimin e

Ylli i Hollivudit arriti një famë shumë të madhe me rolin e Hermione Granger në filmin Harry Potter në moshën 10-vjeçare.

Tashmë Emma është 30-vjeç dhe ka vendosur që të largohet nga aktrimi.

Menaxheri i saj ka thënë për mediat e huaja se ajo nuk do të pranojë asnjë projekt në të ardhmen.

Vendimi i Emës për të hequr dorë nga aktrimi u raportua se u nxit nga dëshira e saj për të kaluar më shumë kohë cilësore me të fejuarin e përfolur Leo Robinton.

Dyshja janë në lidhje për 18 muaj dhe duket sikur romanca e tyre po përforcohet çdo ditë e më shumë.