Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Lajmi i tyre bëri bujë në media/ Ku e kaluan të dielën Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj? Detajet që i nxjerrin ‘zbuluar’ (Foto)

Postuar: 25/03/2019 - 11:53

Lajmi për Arbana Osmanin dhe i dashuri i përfolur i moderatores ka bërë bujë të madhe. Ku përflitet për një lidhje të mundshme mes dy personazheve të njohura. Moderatoren e ka gjetur dita e dielë në punë.

Dhe këtë e thotë vetë me anë të një përshkrimi që i ka bërë fotos së saj. 

Me disa letra në duar  e veshur casual moderatorja ka shkruar anash fotos: Kush është zgjuar për të punuar të dielën të ngrejë dorën. 

Por Arbana nuk ishte e vetme që punoi të dielën, pasi nga postimi i regjisorit të emisionit, Eduart Grishaj, kuptojmë se edhe ai ka qenë në krye të detyrës ditën e djeshme.

I dashuri i përfolur i moderatores publikoi një foto ku pozonte pranë një makine, ndërsa në mbishkrimin e fotos shkruante: Na ka lodhur kjo puna të dielën.

 

auto_Screenshot_141553509288.jpg

 

 

auto_Screenshot_151553509291.jpg

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 22:35

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Postuar: 22/04/2019 - 21:21

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të dit

Postuar: 22/04/2019 - 19:44

 Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë

Postuar: 22/04/2019 - 19:40

Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë.

Postuar: 22/04/2019 - 18:26

 E gjithë bota e di dashurinë që Princ Harry ka për Afrikën dhe duket se këtë dashuri ia ka

Postuar: 22/04/2019 - 17:28

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit K

Postuar: 22/04/2019 - 15:17

Dje në “E diell” ka qenë e ftuar Soni Malaj, e cila veç të tjerash tregoi dhe për kon