BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Lajmi u përhap me shpejtësi në media se ishte i infektuar me koronavirus, reagon për herë të parë aktori i njohur, tregon gjendjen shëndetësore

Lajmi u përhap me shpejtësi në media se ishte i infektuar me

Ditë më parë u shkruajt gjatë në  mediat e huaja se aktori i njohur Jackie Chan është vendsour në karantinë. Arsyeja ishte pasi aktori ishte parë në një mbrëmje të daljes në pension të disa policave në Hong Kong.

Dhe më vonë 59 policë që merrnin pjesë në këtë mbrëmje u futen në karantinë pasi njëri prje tyre rezuloti pozitiv në testin e koronavirusit.

E nisur nga kjo u dyshua se bashkë më policët dhe aktori ishte futur në karantinë.Por së fundmi Jack me anë të një postimi ka qetësuar të gjtihë fansat e tij duke  thënë se gëzon shëndet të plotë.

‘Faleminderit të gjithëve për shqetësimin tuaj. Unë jam i sigurtë dhe gëzoj shëndet të plotë. Ju lutem mos u shqetësoni se nuk jam në karantinë. Shpresoj që të gjithë të qëndrojnë të sigurtë dhe të shëndetshëm gjithashtu’ ka shkuar në postim 65 vjeçari.

Gjithashtu në fillim të këtij muaji, aktori ofroi një shpërblim prej $ 197,000 dollar për zbulimin e vaksinës të koronavirusit.